• boshte
 • bearings
 • Fund Cover
 • klient

  klient

  Ne të përqëndrohet në nevojat e konsumatorëve. Ne nuk jemi vetëm prodhimin, por duke zgjeruar vlerën e klientëve tanë.
 • prodhues

  prodhues

  Ne jemi te specializuar në projektimin dhe zhvillimin e produktit. Ne kemi aftësinë për të hartuar dhe zhvilluar produkte.
 • certifikatë

  certifikatë

  Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 certifikuar të cilësisë së lartë, kosto-efektive produkteve

Produkte Featured

Rreth nesh

Luoyang CITICIC Industries Co., Ltd, is located in Luoxin Industrial Park, through the demutualization in 2006, CITICIC owns the independent legal entity and the qualification of import/export. Luoyang city where is not only the center of machinery manufacturing, but also rich of outstanding people with the honest folk custom. CITICIC has extracted the essence of machinery manufacturing and inherited the central Chinese simple and honest features Henan Famous Brand “LUOYANG MINING MACHINERY PLANT” enjoys high reputation both at home and abroad.1

Mëso më shumë

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !